Ką mes veikiame?

Jau ketvirtus metus Lietuvos ankstukai yra ypatingi, nes mažiausiais rūpinasi analogo Europoje neturintis paramos projektas "Ankstukai", o visuomenė turi galimybę prisijungti prie būrio ankstukais besirūpinančių geradarių.

Keturių projekto etapų metu surinkti 140 600 eurų: 2014 m - 24 600 eurų, 2015 m. - 42 000 eurų, 2016 m. - 32 000 eurų, 2017 m. - 42 000 eurų, jau virsta prasmingais darbais. Asociacija „Neišnešiotukas“ kartu su savo bendruomenės nariais ir profesionalių medikų bei visų gerų žmonių pagalba, jau įgyvendina bei artimiausiu metu planuoja įgyvendinti šiuos paramos projekto tikslus:

Planuojame

Mūsų siekiamybė - Mokomosios programos sukūrimas ir mokomojo centro įsteigimas.

Mokomosios programos sukūrimas neišnešiotų naujagimių susilaukiausioms šeimoms, kur bus teikiama visa reikalinga informacija apie tinkamą neišnešiotų naujagimių priežiūrą, maitinimą, fiziologinių ypatybių vystymą, vaiko fizinės bei psichinės sveikatos raidą, neišnešiotų naujagimių reabilitaciją. Mokomoji platforma bus pasiekiama neišnešioto naujagimio šeimoms Lietuvos ligoninėse ir grįžus namo. Mūsų siekiamybė - edukacinis centras, kur būtų teikiama psichologinė, emocinė pagalba, organizuojami edukaciniai užsiėmimai vaikams, tėvams, medikams bei globėjams.


Knyga naujagimio netekusioms šeimoms

Tai knyga, kurioje tėvai dalinasi savo išgyvenimais. Jie kupini atvirumo ir tikėjimo, kad dalinimasis skaudžiausiais gyvenimo momentais yra didelė savipagalba to paties likimo tėvams. Tokiu būdu skatiname atsiverti ir išgyventi tai, kas skirta su meile priėmimu ir dėkingumu. Naujagimių netekę tėvai randa save kitoje istorijoje ir tai yra didžiulė atspirtis sunkiausiomis akimirkomis. Suvokimas, kad aš esu ne viena, kad tai, kas vyksta yra priimama aplinkos ir suteikiamas palaikymas - gelbsti, ne tik tuo momentu, bet ir toliau, kuomet tęsiamas gyvenimas atsisveikinus su savo meilės vaisiumi.


Ankstukų istorijų knyga

Ankstuko gimimas šeimai yra didžiulis stresas, diena iš dienos reikalaujantis daug jėgų tikėti, viltis, kad vaikelis išgyvens ir užaugs sveikas ir stiprus. Stiprybės šeimai suteikia to paties likimo šeimų istorijos. Kuomet matai paaugusį ankstuką, svėrusį 500 gramus, žiūrintį į akis, bešypsantį ir galintį apkabinti mamą, kuomet suaugusi ankstukė atskleidžia savo talentą baleto scenoje. Knyga "Ankstuko istorijos" - tai viltį suteikiančios ypatingos istorijos, nuo vyriausių ankstukų iki mažiausio svorio gimusių, ypatingus poreikius turinčių ir savo gyvenimus pašventusių ankstukų gyvybių gelbėjimui.


Didieji geradariai

Partneris

Geradariai

Draugai