Ką mes veikiame?

Aštuntus metus mažiausi Lietuvos kūdikiai yra globojami ne tik tėvų meilės ir profesionalių medikų rūpesčio, bet ir pirmojo tokio šalyje bei Europoje vykstančio projekto „Ankstukai“. Iniciatyva, paremta parama vaikams ir jų šeimoms, buria stiprią geradarių bendruomenę ir nuolat siekia ankstukams gyvybiškai svarbių tikslų.

Aštuntus metus mažiausi Lietuvos kūdikiai yra globojami ne tik tėvų meilės ir profesionalių medikų rūpesčio, bet ir pirmojo tokio šalyje bei Europoje vykstančio projekto „Ankstukai“. Iniciatyva, paremta parama vaikams ir jų šeimoms, buria stiprią geradarių bendruomenę ir nuolat siekia ankstukams gyvybiškai svarbių tikslų. Aštuonių projekto etapų metu surinkta 282 200 eurų: 2014 m. – 24 600 eurų, 2015 m. – 42 000 eurų, 2016 m. – 32 000 eurų, 2017 m. – 42 000 eurų, 2018 m. – 32 600 eurų, 2019 m. – 36 000 eurų, 2020 m. – 32 000 eurų, 2021 m. – 41 000 eurų, kurie jau virsta prasmingais darbais. Pagalba vaikams apima įvairius tikslus ir priemones, padedančias mažyliams augti, vystytis ir stiprėti. Asociacija „Neišnešiotukas“, kartu su savo bendruomenės nariais ir profesionalių medikų bei visų gerų žmonių pagalba, jau įgyvendina bei artimiausiu metu planuoja įgyvendinti šiuos paramos projekto tikslus:

Pasiekimai

Apdovanojimas už veiklą Lietuvoje ir paramos projektą „Ankstukai“ 2016 m.

Asociacija „Neišnešiotukas“ yra EFCNI (European Foundation for the Care of Newborn Infants) organizacijos narė, kuri vienija neišnešiotų naujagimių bendruomenes visame pasaulyje. Kasmet Miunchene vyksta tarptautinis organizacijų susitikimas, kuriame 2016 metais asociacija buvo apdovanota už veiklą Lietuvoje ir paramos projektą „Ankstukai“. Džiaugiamės, kad paramos projektas tapo pavyzdys kitoms šalims, o mes mielai dalinamės savo patirtimi.

Iniciatorius

Didieji geradariai

Geradariai

Draugai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku

Periodinio mokėjimo atšaukimas

Norint atšaukti periodinį mokėjimą, prašome įvesti el. pašto adresą, kurį naudojote aukodami.

Jei Jūsų el. pašto adresas registruotas, gausite atšaukimo nuorodą. Pasitikrinkite SPAM katalogą. Jei manote, jog įvyko klaida ar nebepamenate, kuriuo el. paštu registravote mokėjimą, parašykite mums laišką: parama@ankstukai.lt.