Ką mes veikiame?

Devintus metus mažiausi Lietuvos kūdikiai yra globojami ne tik tėvų meilės ir profesionalių medikų rūpesčio, bet ir pirmojo tokio šalyje bei Europoje vykstančio projekto „Ankstukai“. Paramą anksčiau laiko gimusiems kūdikiamsir jų šeimoms užtikrinanti iniciatyva, buria stiprią geradarių bendruomenę ir kryptingai siekia ankstukams gyvybiškai svarbių tikslų.

Devynių projekto etapų metu surinkta daugiau nei 300 000 eurų. 2022 m. geradariai ankstukams paaukojo 48 000 eurų, kurie jau virsta prasmingais darbais.

Pagalba vaikams apima įvairius tikslus ir priemones, padedančias mažyliams augti, vystytis ir stiprėti. Paramos projektas „Ankstukai“ kartu su savo bendruomenės nariais ir profesionalių medikų bei visų gerų žmonių pagalba jau įgyvendina bei artimiausiu metu planuoja įgyvendinti šiuos paramos projekto tikslus:

Pasiekimai

2022m. Paramos projektui „Ankstukai“ prezidento iniciatyva įteiktas „Lietuvos galios“ apdovanojimas.

„Lietuvos galios“ apdovanojimai – Prezidento iniciatyva teikiami metiniai apdovanojimai, skirti įvertinti pilietines iniciatyvas ir geruosius veiklų pavyzdžius. Apdovanojimas įteiktas paramos projektui „Ankstukai“, kuris nuo 2014 metų padėjo nepatogų ir itin jautrų klausimą pristatyti šimtams tūkstančių Lietuvos žmonių. Visuomenės palaikymas, gauta finansinė parama, geradarių, aktyvių savanorių įsitraukimas, paskatino pokyčius itin svarbius visai bendruomenei: kūdikiams, šeimoms, socialinės, švietimo srities specialistams, politikams, valstybei, rėmėjams, kiekvienam esančiam šalia.


VUL Santaros klinikų pacientų taryba

Viena iš projekto „Ankstukai“ iniciatorių, asociacijos „Neišnešiotukas“ atstovė ryšiams su visuomene Jolanta Leonavičiūtė Grigorjevienė tapo Pacientų tarybos nare.


Tarptautinė PreNat HUB partenerystė

Projekto „Ankstukai“ iniciatoriai – neišnešiotų naujagimių asociacija „Neišnešiotukas“, tapo tarptautinio Erasmus+ projekto #PreNatHUB partnere. Projekto tikslas – sukurti vieningą švietimo ir bendradarbiavimo priešlaikinio gimdymo klausimais bendruomenę, įtraukiant tėvus, šeimas bei specialistus.


Apdovanojimas už veiklą Lietuvoje ir paramos projektą „Ankstukai“ 2016 m.

Asociacija „Neišnešiotukas“ yra EFCNI (European Foundation for the Care of Newborn Infants) organizacijos narė, kuri vienija neišnešiotų naujagimių bendruomenes visame pasaulyje. Kasmet Miunchene vyksta tarptautinis organizacijų susitikimas, kuriame 2016 metais asociacija buvo apdovanota už veiklą Lietuvoje ir paramos projektą „Ankstukai“. Džiaugiamės, kad paramos projektas tapo pavyzdys kitoms šalims, o mes mielai dalinamės savo patirtimi.


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku

Periodinio mokėjimo atšaukimas

Norint atšaukti periodinį mokėjimą, prašome įvesti el. pašto adresą, kurį naudojote aukodami.

Jei Jūsų el. pašto adresas registruotas, gausite atšaukimo nuorodą. Pasitikrinkite SPAM katalogą. Jei manote, jog įvyko klaida ar nebepamenate, kuriuo el. paštu registravote mokėjimą, parašykite mums laišką: parama@ankstukai.lt.