Pasakos ir lopšinės

Sparčiai stiprėjantiems, kelis naujus gramus kasdien priaugantiems ir tyro oro įkvėpti besimokantiems ankstukams be galo svarbus poilsis. Jis padeda pasisemti jėgų prieš naują dieną. Į saldų miegą mažuosius lydi švelnūs tėvelių žodžiai ir raminančios lopšinės.

Projektas „Ankstukai“ vaikučiams ir tėveliams dovanoja lopšines, kurios jaukiais muzikos garsais siunčia geriausius linkėjimus kiekvienam mažyliui augti tvirtam ir lydimam gražiausių melodijų. Klausykitės ir niūniuokite kartu.

Terapinės pasakos

Ar kada pagalvojote, kaip pasikeistų žmonių gyvenimas, jei gydytojai vietoje vaistų jiems skirtų pasakų skaitymus? Pasakos gali turėti gydomąjį terapinį poveikį, taigi tokie „vaistai“ greičiausiai suveiktų stebuklingai. Terapinės pasakos, tapusios vilties, šviesos ir džiaugsmo šaltiniu, suteikia žmogui jėgų ir padeda įveikti gyvenimo sunkumus. Neišnešiotiems naujagimiams skirtas paramos projektas „Ankstukai“ drauge su psichologe ir pasakų kūrėja Viktorija Grigorjeva visiems Lietuvos vaikams ir jų tėveliams bei kiekvienam ankstukų bičiuliui dovanoja pirmąją lietuvišką 10 dalių terapinę pasaką „Šviesuliukai“.

„Šviesuliukų“ pasaka – tai neįprasta istorija apie anksčiau laiko gimusius kūdikius, viltį ir besąlygišką meilę, tai pasakojimas apie kovotojus – mažus ir didelius. Kiekvienam iš mūsų „Šviesuliukai“ suteikia galimybę leistis į pačias netikėčiausias keliones po stebuklingą ir trapų laukimo pasaulį, nauju žvilgsniu išvysti grėsmes ir iššūkius, su kuriais susiduria vaikelio laukiantys tėvai ir pats mažylis.

Mažiausi Lietuvos kūdikiai kartu su pasakos kūrėja Viktorija Grigorjeva kviečia mus nieko nelaukiant pasinerti į magišką pasakos erdvę ir visiems savo bičiuliams linki prasmingos kelionės „Šviesuliukų“ pasaulyje bei pačių gražiausių atradimų.

1
Nuostabieji „Kodėlčiukai“ Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
2
Pagrobimas Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
3
Šviesuliukų sapnai ir siaubingas prabudimas Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
4
Permatomas namelis. PK komanda ir gerieji spindulėlai Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
5
Šeima. Nematomi siūlai. "Čik-televizorius" Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
6
Nematomo bendravimo stebuklas Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
7
Klastingi Raganiaus ir jo būrio išbandymai šeimai Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
8
Stebuklingas išgijimas pagal Myliaus receptą Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
9
Desertai Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
10
„Kodėlčiukų“ paslaptis Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti
11
Pasakų baigiamasis žodis Daiva Tamošiunaitė, Virgilijus Kubilius
Atsisiųsti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Tam tikrų slapukų naudojimu reikalingas Jūsų sutikimas. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

Sutinku

Periodinio mokėjimo atšaukimas

Norint atšaukti periodinį mokėjimą, prašome įvesti el. pašto adresą, kurį naudojote aukodami.

Jei Jūsų el. pašto adresas registruotas, gausite atšaukimo nuorodą. Pasitikrinkite SPAM katalogą. Jei manote, jog įvyko klaida ar nebepamenate, kuriuo el. paštu registravote mokėjimą, parašykite mums laišką: parama@ankstukai.lt.