Norint paaukoti per Apple Pay, apsilankykite naudojant Apple įrenginį.

Revolut

 

Programėlę atsisiųsti galite čia:

Programėlėje ieškokite Donation skyrelio ir tokiu būdu greitai bei patogiai paremsite Ankstukus.

Perlo terminale

Programėlę atsisiųsti galite čia:

Aukojimo dėžutėse

 

Visi norintys prisidėti gali aukoti į aukojimo dėžutes, esančias „MAXIMA“ kasose.

 

Perkant akcijos lipduku pažymėtas prekes

Paremti iniciatyvą galite nuo kovo 3 d. iki birželio 30 d., pirkdami specialiu „Ankstukų“ akcijos ženklu pažymėtas prekes visuose prekybos centruose „MAXIMA“.

 

 

Skiriant 1,2%

Kaip skirti?

  1. Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės elektroninėje deklaravimo sistemoje deklaravimas.vmi.lt
  2. Dalyje „Deklaravimas“ suraskite ir spauskite „Pildyti formą“. Prašymą skirti paramą rasite „Dažniausiai pildomų formų” sąraše.
  3. Jei parama už 2023 m. mokestinį laikotarpį nebuvo paskirta pagal ankstesnį prašymą, norėdami pradėti pildymą, spauskite „Pradėti”. Jei paramą už 2022 m. jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, pirmame vedlio lange matysite duomenis apie Jūsų skirtą paramą. Paspaudę „Tęsti” galėsite koreguoti ar pateikti naujus duomenis
  4. Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą
    Paramos gavėjas – „Gerų darbų dirbtuvės“
    Paramos fondo kodas: 303379747

    spauskite „Tęsti”. Kitame lange užpildykite būtiną prašymo informaciją: kokią dalį mokesčio ir iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate.Taip pat galite nurodyti ir mokesčio dalies paskirtį. Suvedę duomenis spauskite „Išsaugoti”.

  5. Jei daugiau gavėjų pridėti nenorite/baigėte redagavimą, peržiūrėkite, ar duomenys teisingi, ir spauskite „Taip, teisingi”.
  6. Atsidariusiame lange spauskite „Formuoti prašymą”.
  7. Norėdami pateikti prašymą, spauskite „Pateikti”.

 

decoration
news list icon

Šiuo metu labiausiai lėšų reikia šiems projektams

Ši aparatūra labai svarbi, stebint anksčiau laiko gimusių naujagimių augimą. Monitorius gali nustatyti kaulų tankį, metabolinės kaulų ligos pradžią, Aparatas leidžia apskaičiuoti reikiamą maisto, maistinių medžiagų kiekį, padeda stebėti augimą, inkstų funkciją.

Šiuo metu Lietuvos ligoninėse nepakanka naujagimiams skirtų higienos kampelių, kuriuose mažyliai būtų nuprausiami ir perrengiami. Anksčiau gimę kūdikiai dar nesugeba sureguliuoti tinkamos savo kūno temperatūros, jiems yra ypač svarbus nuolatinis tinkamos temperatūros palaikymas, tad mažyliams skirtame higienos kampelyje įrengta stacionari šildymo lempa, patogi prausykla ir vystymui skirtas stalas, su visomis reikalingomis priemonėmis naujagimiams.

Naujagimiams skirti lizdeliai – tai jaukūs guoliai kūdikiams, suteikiantys saugumo ir patogumo jausmą, kurį jie jautė būdamas motinos įsčiose. Lizdelį sudaro minkštas čiužinukas iš hipoalerginės medžiagos, kurį juosia borteliai. Naujagimiams skirti lizdeliai nekaupia drėgmės, yra pagaminti iš ekologiškos, lengvai kvėpuojančios ir puikiai formą išlaikančios medžiagos. Lizdeliai palaiko ankstukams taip reikalingą šilumą, padeda išvengti plokščios galvos sindromo ir leidžia panirti į gilesnį ir ramesnį miegą, suteikiantį mažyliams jėgų augti sveikiems ir stipriems.

Audioneurosensorinė stimuliacija, arba Mamos balso terapija, – itin efektyvus ir moksliškai patvirtintas metodas, kuris ypač naudingas anksčiau laiko gimusių kūdikių ir vaikų raidai. Įprasta terapijos ciklo kaina – 372 EUR. Ankstukų paramos fondo lėšomis šeimos 6 dienų kursą gali išbandyti nemokamai!

Pacientų palatose įrengti monitoriai ir centrinė stebėjimo stotis padeda gydytojams bei slaugytojams operatyviai sekti anksčiau gimusių ir sergančių naujagimių būklę bei gyvybines funkcijas. Šiuo metu vienam slaugytojui vienu metu tenka prižiūrėti keletą pacientų, naudodamas mobilius įrenginius ligoninės personalas gali operatyviai reaguoti į skubius monitorių signalus, taip nedelsiant suteikdamas pagalbą pacientams kritinėse situacijose.

Trapiausiems kūdikiams keliauja jų jautrią odelę saugantys medicininiai pleistrai į ligonines Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Specialūs pleistrai apsaugo odos vientisumą ir padeda išvengti traumų, susijusių su gydymu. Atliekant kasdienę medicininę priežiūrą švelniai užklijuojami ir nuimami pleistrai tausoja itin pažeidžiamą ir jautrią ankstukų odelę.

Ankstukų kova tęsiasi ir grįžus namo. Tai pilnas iššūkių gyvenimo pradžios etapas. Sukrėstus tėvus kausto prieštaringi jausmai – baimė ir nežinomybė dėl vaikelio ateities. Ankstukų šeimoms reikalinga ne tik emocinė parama, bet ir medicinos įranga, įvairios terapinės priemonės, užtikrinančios tolesnę vaikelio raidą.

Kruopščiai atrinktas šeimos kraitelis – labai svarbi pagalba šeimoms, kurių vaikelis į pasaulį atkeliauja anksčiau. Šiame rinkinyje ankstuko tėvai ras informacinę–mokomąją knygą „Ankstukas“, sauskelnių ankstukams pakuotę, specialiai pasiūtą rūbelį bei kepuraitę, apklotą bei kitas priemones, reikalingas pirmomis dienomis mažyliui ir mamytei netikėtai atvykus į ligoninę.

Analitiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai. Juos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei sutinkate, kviečiame naršyti toliau. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.